• Warszawa, mazowieckie

Dozorca

Umowa na zastępstwo

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Dozorca (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
  • Uprawnienia: kat. B prawo jazdy
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: 20:00 - 9:00

    wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. B, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, mile widziane umiejętności typu "złota rączka", komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Obowiązki:
    - wykonywanie drobnych napraw
    - dbanie o czystość i porządek w budynku ośrodka i na terenie wokół, (m.in.: koszenie trawy, zamiatanie)
    - ochrona obiektu przed osobami postronnymi
    - wymagane prawo jazdy kat. B (sporadyczne wyjazdy z wychowankami).

    [Zgłoszenia: awitecka@eduwarszawa.pl - przed wysłaniem aplikacji należy zapoznać się z klauzulą informacyjną RODO: ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 282,4 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)