• Niemcy zagranica

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: wykształcenie mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka niemieckiego, praca na wysokości pow. 3m, dobry stan zdrowia. Praca na terenie Niemiec od pon. do sob. w godz.: 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 11,96 €/h (ok. 54,82 zł/h brutto). Pracodawca zapewnia: ubranie robocze, środki ochrony osobistej, dojazd i zakwaterowanie. Kontakt: IZOINSTALBUD Sp. z o.o.; ul. Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 885 986 101 lub 603 293 433, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@izoinstalbud.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 54,82 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 11,96 €/h
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)