Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA

Asystent Blacharza Samochodowego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 500-4 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W ofercie topowe marki z pierwszej piątki najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce - ŠKODA & Kia,

dwie lokalizacje w Bielsku-Białej, doświadczenie gromadzone od ponad 40 lat, 90 osób tworzących zespół #KorczykTeam.

Tytuły Kia Global Dealer of the Year 2020 i Top Dealer Roku Kia 2019,

dwukrotne miejsce na podium w Konkursie Dealer Roku ŠKODA 2018 i 2021.

Od 2023 autoryzowany serwis marek VW, SEAT, SKODA, CUPRA.

W związku z dyanmicznym rozwojem naszego salonu poszukujemy do pracy Asystenta Blacharza Samochodowego w Autoryzowanym salonie marki KIA

Zakres obowiązków

  • Wstępny demontaż i ponowny montaż wybranych elementów karoserii,

  • Pomoc przy wykonywaniu napraw powypadkowych i bieżących,

  • Przestrzeganie procedur producenta i standardów naprawy.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanej pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • obra organizacja własnej pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Praca I zmianowa od poniedziałku do piątku,

  • Lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,

  • Bezpłatny parking dla pracowników przy salonie,

  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz program Benefit System - Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),

  • Pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA,

  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Korczyk Plus Sp. z o.o. Sp. k. 43-300 Bielsko-Biała Ul. Warszawska 154, NIP: 547-215-44-63. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na Asystent Blacharza Samochodowego ogłoszonego 09.04.2024r. i prowadzonego prze firmę Korczyk Plus Sp. z o.o. Sp. k. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/łem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Wyrażam zgodę na pozostawienie mojego Cv w bazie przez okres 12 miesięcy od chwili rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)