Główny specjalista ds. staży uczniowskich

  • Gdańsk, pomorskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe: min. 5-letnie doświadczenie w obszarze edukacji zawodowej,
    - umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, umiejętność współpracy w zespole, znajomość zagadnień związanych z prawem oświatowym, podstawami programowymi kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego, regionalnym rynkiem pracy, prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 960 do 1 440 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze od 960,00 do 1 440,00 + dodatek stażowy + premia regulaminowa. Wymiar czasu pracy: od 0,2 do 0,3 etatu. Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "13-stka", kilometrówka.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)