Referent w wydziale księgowości k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Zawody: Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie min. średnie lub średnie branżowe w rozumieniu ustawy prawo oświatowe;
    - 1 rok doświadczenia zawodowego;
    - umiejętności: swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu Microsoft Office;
    - umiejętność organizacji pracy własnej;
    - samodzielność;
    - terminowość;
    - skrupulatność;
    - dokładność;
    - systematyczność i komunikatywność.

    Premie i dodatki:
    + dodatek za wieloletnią pracę

    Obowiązki:
    - Księgowanie dokumentów według wskazań,
    - Uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych,
    - Prowadzenie weryfikacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
    - Udział w rozliczaniu inwentaryzacji środków trwałych,
    - Współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku,
    - Inne prace związane z dokumentacją księgową.

    Godziny pracy: 7:00-15:00.

    [Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 39 73 909 w godz. 7:00-15:00]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wieloletnią pracę
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)