Ślusarz (s)

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Tarnów, małopolskie

Ślusarz

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES", program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu.

    wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, chęć do pracy, dobry stan zdrowia, mile widziana znajomość czytania rysunków technicznych. Praca w Tarnowie, od pon.- pt., w godz. 07:00-15:00.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)