AP Accountant / Junior AP Accountant

JNS
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Warszawa
7 500 - 8 500 PLN
(Umowa o Pracę)

Jeżeli masz doświadczenie w operacjach AP, mówisz w języku angielskim (min. B2) i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze - jest to oferta dla Ciebie!

Praca w stabilnej firmie z wieloletnią historią.

Opis stanowiska:
· Przetwarzanie faktur, dokładne księgowanie transakcji AP (faktury, noty kredytowe), przetwarzanie płatności
· Odpowiadanie na zapytania dotyczące statusu płatności

Nasze wymagania:
· Rozumienie podstawowych zasad VAT/CIT będzie traktowane jako atut
· Wcześniejsze doświadczenie w zakresie SAP FI będzie dużym atutem
· Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii
· Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· prywatne ubezpieczenie medyczne
· możliwość uczestnictwa w kursach językowych
· międzynarodowe środowisko pracy
· świetnie zlokalizowane biuro
· inne niespodzianki
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)