Mostostal Puławy S.A.

Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

  • cała Polska, lubelskie pow. puławski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdami w kategorii B, C oraz C+E
  • Opieka nad pojazdami samochodowymi będącymi we flocie Mostostalu Puławy
  • Naprawa i serwisowanie pojazdów samochodowych oraz maszyn budowlanych w tym współpraca z warsztatami mechaniki pojazdowej
  • Obsługa bieżących potrzeb zakupowych firmy

Wymagania

  • Uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B, C, C+E
  • Doświadczenie w kierowaniu samochodami osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi
  • Znajomość mechaniki samochodowej
  • Wykazać się chęcią i dyspozycyjnością do pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca w Puławach, ale również na kontraktach krajowych i zagranicznych
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej międzynarodowej pozycji w branży budowlanej
  • Wynagrodzenie do ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych . CV winno zawierać wykaz prac lub projektów o charakterze zbliżonym do wymienionego wyżej zakresu obowiązków. Mostostal Puławy S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

  • Administratorem danych osobowych jest Mostostal Puławy S.A. 24-110 Puławy ul. Budowlanych 5, NIP: 7160023456. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mostostal Puławy S.A. 24-110 Puławy ul. Budowlanych 5, NIP: 7160023456 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)