Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
NEW CUT BOGDAN KONDRACKI

Młodszy księgowy/-a

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma New Cut rozwija się w tempie kilkunastu procent rocznie zwiększając zatrudnienie i możliwości rozwoju już zatrudnionych pracowników. Daje możliwość szkoleń i umiejętności pracy z najnowszymi programami inżynierskimi, zarządzaniem produkcją typu ERP oraz systemami księgowymi takimi jak Comarch Optima.

Zakres obowiązków:

  • - Księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych w systemie Comarch Optima
  • - Sprawdzanie rejestru VAT,
  • - Analiza kont, sprawdzanie kompletności zapisów
  • - Udział w okresowych zamknięciach ksiąg
  • - Wystawianie not księgowych
  • - Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • - Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego.

Wymagania

  • - Ukończone studia wyższe (studia z zakresu rachunkowości lub kierunków pokrewnych)
  • - Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • - Doświadczenie w pracy w księgowości
  • - Znajomość Excela i pakietu MS Office
  • - Zdolności organizacyjne,
  • - Umiejętność pracy w zespole
  • - Skrupulatność oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • - Znajomość Optimy mile widziana

Oferujemy

  • - zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • - pracę w przyjaznej atmosferze

  • Firma New Cut rozwija się w tempie kilkunastu procent rocznie zwiększając zatrudnienie i możliwości rozwoju już zatrudnionych pracowników. Daje możliwość szkoleń i umiejętności pracy z najnowszymi programami inżynierskimi, zarządzaniem produkcją typu ERP oraz systemami księgowymi takimi jak Comarch Optima.