SPRZĄTACZ / SPRZĄTACZKA - OFERTA PRACY

Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa DOM
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Rodzaj stosunku pracy: umowa zlecenie / umowa o pracę.

Wymagania oczekiwane od kandydata:
- wysoki standard czystości i estetyki miejsca pracy
- dokładność w wykonywaniu obowiązków sprzątania,
- umiejętność pracy w zespole,
- zachowywanie zasad higieny podczas pracy,
- gotowość do wykonywania pracy fizycznej,
- sumienność i punktualność w wykonywaniu zadań,
- dyspozycyjność (praca zmianowa),
- miły i życzliwy sposób komunikacji.

Skrócony zakres zadań przewidzianych do wykonywania na stanowisku pracy:
- sprzątanie wyznaczonego terenu oraz części wspólnych w budynkach wielorodzinnych (klatki, korytarze, pomieszczenia użytkowe).
- utrzymywanie w czystości miejsc ogólnodostępnych, tj. korytarzy, hole oraz miejsca ogólnodostępne,
- bieżąca dezynfekcja powierzonego terenu.

Oferujemy

- umowę zlecenie w okresie próbnym,
- po sprawdzeniu się - umowę o pracę na okres długoterminowy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Więcej informacji pod numerem telefonu
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)