Pracownik serwisu utrzymania ruchu monter - smarownik

  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Spółdzielcza umowa o pracę

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych, motywacja, gotowość do podjęcia pracy, dyspozycyjność do sporadycznych delegacji krajowych, gotowość do pełnienia dyżurów domowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, system pracy jednozmianowy, niezbędne narzędzia do wykonania swoich obowiązków, premie i nagrody, opiekuna stażu i pełne szkolenie wdrożeniowe, program poleceń pracowniczych, finansowanie szkoleń i rozwoju pracowników, prywatną opiekę medyczną, dostęp do pracowniczego programu emerytalnego, kartę MultiSport, bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)