• Gdańsk, pomorskie

Kelner

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność, uczciwość i odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę i powierzone zadania. Pozytywne nastawienie do pracy i energia, łatwość nawiązywania kontaktów. Mile widziane aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę, stawkę godzinową uzależnioną od posiadanego doświadczenia i umiejętności, motywacyjny system wynagradzania (konkursy sprzedażowe). Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez producentów alkoholi, szansę na możliwość współpracy długoterminowej, dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz karty sportowej po tzw. okresie próbnym.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)