• Gdańsk, pomorskie

Fizjoterapeuta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
  • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych,obsługa kasy fiskalnej
  • Inne wymagania: - wykształcenie medyczne: technik, licencjat lub mgr fizjoterapii lub
    - technik farmacji ,magister farmacji lub
    - liceum medyczne licencjat / magister pielęgniarstwa lub
    - opiekun medyczny policealna szkoła medyczna lub kurs kwalifikacyjny i uzyskanie dyplomu opiekuna medycznego.
    - wysoka kultura osobista, empatia,
    - komunikatywność,
    - umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
    - umiejętność obsługi komputera, MS Office oraz kasy fiskalnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 970 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - praca na samodzielnym stanowisku od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00,
    - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    - pełne wsparcie merytoryczne, techniczne,
    - wynagrodzenie: 5970zł brutto+premia.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)