Pracownik biurowy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Języki: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący,białoruski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Biegła znajomość pakietu Office
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie
    staż pracy 2 lata
    obsługa urządzeń biurowych
    Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany
    biegła znajomość MS office
    biegła znajomość obsługa komputera z obsługą internetu
    znajomość języka białoruskiego na poziomie A1 w mowie i piśmie
    znajomość języka ukraińskiego na poziomie A1 w mowie i piśmie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 33 do 33 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)