Młodszy psycholog/ młodszy inspektor działu terapeutycznego

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologiczne
  • Inne wymagania: Dodatkowo wymagane jest posiadanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień lub certyfikatu psychoterapeuty lub zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w programie szkoleniowym do uzyskania ww. certyfikatu.
    Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r, poz. 1683 ze zm.) w Służbie Więziennej może pełnić osoba:
    -posiadająca obywatelstwo polskie;
    -posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
    -korzystająca z pełni praw publicznych;
    -która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
    -która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
    -dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
    -posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 456 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 4500 zł netto - młodszy inspektor; od 4 639 zł netto - młodszy psycholog
    Praca w godz. 07:30-15:30.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)