Specjalista - zespół wsparcia teleinformatycznego (nr 1067)

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • Inne wymagania: kwalifikacyjne:
    1. Wykształcenie wyższe informatyczne.
    2. Posiadanie Poświadczenia Bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE.
    3. Posiadanie zaświadczenia stwierdzającego odbycie specjalistycznego szkolenia w zakresie OIN w systemach teleinformatycznych dla administratorów systemów.
    4. Znajomość zagadnień sieci LAN, administracja strukturą AD, znajomość systemów z rodziny Windows i Linux, obsługa EOD, znajomość baz danych oraz usług sieciowych.
    5. Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    6. Umiejętność logicznego myślenia, organizacji pracy własnej.

    Dodatkowe/Mile widziane:
    - staż pracy min. 3 lata w obszarze specjalizacji środowiska,
    - inne umiejętności oraz ukończone kursy (szkolenia) w zakresie IT.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 5600,00 + premia regulaminowa 10% + skutki wysługi lat -uzależnione od stażu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)