Pielęgniarka szkolna

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe pielęgniarskie z kursem pielęgniarki środowiskowej "środowisko nauczania i wychowania".
    Konieczne wymagane kwalifikacje to prawo wykonywania zawodu oraz co najmniej jeden z tytułów:
    -tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23.08.2015r., odbycie lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego.
    Możliwe inne kwalifikacje dla osób posiadających co najmniej 5 letni staż pracy w środowisku nauczania i wychowania:
    tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego uzyskany po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego przed dniem 23.08.2015r., lub położna, która ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie będzie odpowiednio dostosowane zgodnie ze stawką NFZ za 1 ucznia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)