FAMUR (GRENEVIA SA)

Spawacz (o. Glinik)

  • Katowice, śląskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań. Dostarczamy technologie i produkty dla sektora wydobywczego oraz energetyki wiatrowej.
Jesteśmy częścią Grupy Grenevia, która jest ogniwem łączącym inwestorów z zieloną transformacją. Grenevia wspiera perspektywiczne projekty, które zmieniają przemysł i pomagają budować nisokemisyjną gospodarkę.

Zakres obowiązków

Spawanie metodą TIG 141

Obsługa szlifierek ręcznych oraz trzpieniowych

Transport elementów za pomocą suwnicy lub żurawika

Wymagania

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Uprawnienia do spawania metodą TIG 141

Uprawnienia do obsługi suwnic

Uprawnienia do obsługi żurawików

Oferujemy

Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)

Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

Spotkania integracyjne

Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN

Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informujemy, że
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GRENEVIA S.A., z siedzibą w Katowicach (40-202), Al. Roździeńskiego 1a, nr KRS: 0000048716, Regon: 270641528, NIP: 6340126246.
    2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@famur.com.pl lub pisemnie na nasz adres korespondencyjny 40-698 Katowice, ul. Armii Krajowej 51, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w związku z wymaganym czasem ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
    4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres do momentu przedawnienia roszczeń, nie dłużej niż 3 lata.
    6. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@famur.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    8. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.
    9. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Grupę w realizacji procesu rekrutacji.
    10. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRENEVIA S.A., z siedzibą w Katowicach, Al. Roździeńskiego 1A w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”
    i/lub
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRENEVIA S.A., z siedzibą w Katowicach, Al. Roździeńskiego 1A w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.”
    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie na adres iod[at]famur.com.
    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)