STERNJOB SP. Z O.O.

Blacharz samochodowy Netto od 2600€ +Darmowa Kwatera

  • Niemcy zagranica
  • 16 000-18 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy działającą na polskim i zagranicznym rynku pracy. Posiadamy Certyfikat Agencji Pracy nr 27289

W ramach naszych usług oferujemy, pomoc w rekrutacji do najlepszych firm w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii .

Wszystko co robimy robimy z pasją . Nasi doradcy są zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy na najwyższych obrotach . Chcemy, by każdego dnia ktoś przychodził do pracy uśmiechnięty i zadowolony . SternJob to agencja pośrednictwa pracy, która gwarantuje zadowolenie zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy BLACHARZY SAMOCHODOWYCH (Karosseriebauer) do pracy w miejscowości Heilbronn.

Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

Praca w firmie zajmującej się naprawą samochodów powypadkowych

Zakres obowiązków

  • Naprawa i wymiana elementów karoserii ( błotniki, zderzak,drzwi,maski,dachy itp)
  • Prostowanie nadwozi
  • Usuwanie wgnieceń
  • Konserwacja

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie jako blacharz samochodowy
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • Prawo jazdy i samochód (mile widziany)

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych,
  • Stawka godzinowa 16,00€ brutto + 50€ netto diety + Darmowa Kwatera
  • Wynagrodzenie od 2600€ Netto miesięcznie przy 160h
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,
  • DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Stałe zatrudnienie,
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,

PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest STERNJOB SP Z O.O. 70-450 Szczecin Wielkopolska, 32/40, NIP: 8513269208. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STERNJOB SP Z O.O. 70-450 Szczecin Wielkopolska, 32/40, NIP:8513269208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)