Accreo Sp. z o.o.

Starszy Konsultant w zespole doradztwa podatkowego (Senior Tax Consultant)

  • Warszawa, mazowieckie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Ogólne doradztwo podatkowe dla klientów spółki, szczególnie w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie doradztwa dla prywatnych przedsiębiorców, jak również w zakresie doradztwa dla pracodawców
  • Bieżące doradztwo podatkowe dla klientów, w tym usługi typu hotline
  • Udział w przeglądach due dilligence
  • Analiza przepisów podatkowych, orzecznictwa i prasy podatkowej
  • Współpraca z klientami oraz kontakty z instytucjami publicznymi w imieniu klientów spółki
  • Organizacja pracy zespołu projektowego, w tym nadzór nad wykonywanymi pracami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-4 letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym
  • Doskonała wiedza techniczna z zakresu podatków bezpośrednich i innych zobowiązań publiczno prawnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne, dbałość o atmosferę pracy w zespole
  • Zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków
  • Otwartość, inicjatywa i chęć poszukiwania nowych rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Uprawnienia doradcy podatkowego

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia przy prowadzonych projektach
  • Pracę w profesjonalnym zespole, w kulturze organizacyjnej opartej na współpracy i partnerstwie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Częściowo możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o ofertę benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie)
  • Kurs j. angielskiego
  • Dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum Warszawy

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)