Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

REFERENT / SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

poszukuje kandydata na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • sporządzanie deklaracji: PFRON, ZUS (Płatnik), PIT, GUS
  • obsługa kadrowa pracowników, rozliczanie czasu pracy, prowadzenie akt osobowych
  • sporządzanie umów o pracę/cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy
  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP oraz współpraca ze specjalista ds. BHP w zakresie organizacji szkoleń
  • przygotowywanie list płac, naliczanie wynagrodzeń pracowników, zleceniobiorców
  • , tworzenie niestandardowych sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz audytów zewnętrznych i bieżących zapytań instytucji nadzorujących
  • współpraca z bezpośrednim przełożonym w zakresie projektowania i utrzymania systemów motywacji finansowej, ewidencji czasu pracy, planowania zatrudniania, doradztwo dla pracowników i Dyrekcji w sprawach związanych z utrzymaniem i rozwojem zasobów ludzkich

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średnie
  • minimum roczny staż pracy (mile widziane w sektorze publicznym)
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych i programu płatnik
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętności wyznaczania priorytetów
  • orientacja na zadania i rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wymiar czasu pracy – 1,00 etat
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji
  • pakiet socjalny

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres Aplikuj lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności
  • szczegółowych informacji udziela: Kierownik Działu Spraw Personalnych – Przemysław Gombarczyk tel. (22) 670 95 52 w godz. 7.30 – 15.00 email. Aplikuj