Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  • Gdańsk, pomorskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi w wieku 2,5 - 6 lat, pasji zawodowej i otwartości na ludzi, umiejętności wspierania dzieci w realizacji planu edukacyjnego w odniesieniu do kształtowania umiejętności społecznych oraz poznawania świata,
    zdolność do współpracy w zespole nauczycielskim, pozytywne nastawienie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę na cały lub część etatu w ramach umowy o pracę, karta MultiSport, atrakcyjne zniżki dla dzieci pracowników w przedszkolach i szkołach Fregata. Rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji w ramach studiów podyplomowych, szkoleń i kursów organizowanych przez nasze placówki jak również przez podmioty współpracujące w tym Instytut Educare oraz Collegium Wratislaviense. Możliwość poznania i rozwijania się w kierunku tutoringu rodzinnego. Szacunek, partnerskie podejście, wymianę doświadczeń z wykorzystaniem sieci podobnych placówek w Polsce i za granicą.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)