Specjalista do spraw kadr i płac k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Uprawnienia: Program Płatnik,Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, 2-letnie doświadczenie zawodowe, znajomość programu Płatnik, praktyczna znajomość przepisów oraz regulacji z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, dobra znajomość obsługi programów MS Office, orientacja na klienta, terminowość, samodzielność. Biegła znajomość języka polskiego.

    Obowiązki: naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami; przygotowanie rozliczeń/dokumentacji do ZUS oraz podatkowych; zatrudnianie-rejestrowanie pracowników w programie Płatnik; obsługa kadrowa związana z nawiązaniem, trwaniem i zakończeniem stosunku pracy. Część obowiązków pracownika pokrywa się z obowiązkami innych pracowników.

    Praca na 1/2 etatu w godz. 9:00-17:30.

    [Zgłoszenia: e-mail: biuro@mkrach.pl, tel. 792 992 099]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)