Nauczyciel psycholog (o)

  • Tarnów, małopolskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, staż pracy będzie dodatkowym atutem. Praca w Tarnowie od pon. - pt. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 10.30 do 18.30 lub do uzgodnienia. Wynagrodzenie od 7 500 zł brutto + dodatkowe wynagrodzenie za kwalifikacje z zakresu rozwoju wspomagania dziecka. Kontakt: Stowarzyszenie "ICH LEPSZE JUTRO", ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14639 09 09, CV należy przesyłać na adres e-mail: biuro@ichlepszejutro.pl.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + wynagrodzenie za dodatkowe kwalifikacje z zakresu wczesnego rozwoju wspomagania dziecka
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)