• Piekary Śląskie, śląskie pow. Piekary Śląskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: wykszt. techniczne lub zawodowe: elektryk, elektrotechnik lub pokrewne, aktualne uprawnienia SEP, doświ. w zawodzie elektryka (lub osoby do przuczenia - mniejsze wynagrodzenie), brak przeciwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3m), umiejętność samodzielnego posługiwania się dokumentacją elektryczną, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, dbałość o jakość wykonania pracy oraz powierzone mienie, dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych, prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 6-16 do uzgodnienia (8-9 godzin dziennie), nadgodziny do wypłaty, praca na terenie śląska (wyjazdy zagraniczne dla chętnych)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)