Samodzielny stolarz meblowy

  • Gdańsk, pomorskie

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza lub montera meblowego, umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi, znajomość czytania rysunku technicznego, zdolności manualne, samodzielność w pracy, dokładność i precyzyjność, dyspozycyjność do pracy zmianowej (bez nocek), umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 45 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stawkę 23-37 zł netto w zależności od doświadczenia i umiejętności, umowę o pracę lub B2B, pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji, dostęp do narzędzi, brak dress code'u, dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym obok stoczni. Możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł oraz dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%, za polecenie innych kompetentnych osób do pracy do 1000 zł/os, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie od 35 zł/os.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)