Pracownik produkcji-wytapiacz żelazostopów

  • Łaziska Górne, śląskie pow. mikołowski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: gimnazjalne
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. gimnazjalne. Umiejętności: praca w zespole. Inne wymagania: Akceptacja pracy w narażeniu na wysoką temperaturę, dyspozycyjność do pracy w systemie 4-ro brygadowym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa, bony żywieniowe, premię za polecenie nowego pracownika, bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki okolicznościowe dla dzieci, dofinansowanie do karty Medicover, do nauki języka obcego, gupowe ubezpieczenie na życie, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez odbycie kursów i szkoleń
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)