Specjalista ds. ofertowania ślusarki aluminiowej

KNS Sp. z o.o.
  • Mszana, śląskie pow. wodzisławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy specjalisty ds ofertowania ślusarki aluminiowej.

Opis stanowiska:

-profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanej ślusarki aluminiowej
- sporządzanie ofert cenowych na ślusarkę aluminiową
-obsługa telefoniczna i mailowa naszych Partnerów Biznesowych
- kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień
- budowanie długofalowych relacji z klientami
-współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień: logistyka i transport, konstruktorzy, marketing, serwis oraz księgowość
-prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze oczekiwania:

- co najmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klientów w zakresie ślusarki aluminiowej
- zmysł techniczny, chęć do nauki i poznania naszych produktów
-mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
-wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
-umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, dotrzymywanie obiecanych terminów, łatwość komunikacji.

Nasza oferta:

-stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
-uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
-dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych
-przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)