Referent ds. rozwoju produktu

Piekarnia Galicyjska Sp. z o. o.
  • Ropczyce, podkarpackie pow. ropczycko-sędziszowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Piekarnia Galicyjska firma z ponad 30-letnią tradycją, w związku z rozwijającą się produkcją poszukuje pracowników na stanowisko REFERENT DS. ROZWOJU PRODUKTU.
Twój zakres obowiązków:
• Weryfikacja i dobór dostawców surowców, poszukiwanie nowych rozwiązań na rynku surowców, kontakt z dostawcą oraz negocjacje cenowe;
• Śledzenie aktualnych trendów technologicznych oraz innowacyjnych rozwiązań branży piekarniczej;
• Aktywne uczestnictwo i wsparcie w organizacji targów produktowych;
• Pomoc w realizacji bieżących projektów produktowych;
• Ocena prób technologicznych, proponowanie zmian recepturowych w celu poprawy jakości produktu i / lub procesu;
• Wsparcie marketingu produktowego;
• Prowadzenie rejestrów związanych z ewidencją produktów;
• Współudział w opracowywaniu dokumentacji produktowej (specyfikacja, wartości odżywcze, etykieta produktu);
• Współudział w organizowaniu i prowadzeniu prac projektowych i dokumentacyjnych związanych z przetargami produktowymi oraz rozwojem produktów marki własnej;
Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: spożywcze, medyczne, biologiczne, biotechnologiczne, chemiczne);
• Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań;
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Umiejętność pracy w pakiecie Microsoft Office.
• Zdolność organizowania czasu pracy i ustalania priorytetów zadań
To oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Realizacja innowacyjnych projektów produktowych;
• Możliwość realizacji własnych pomysłów produktowych;
• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)