Staż w dziale marketingu

Amplifon
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa zlecenie

Praktykant/stażysta

Obowiązki:

- współpraca z siecią sprzedaży w zakresie przygotowywania materiałów marketingowych (kontakt telefoniczny i mailowy z gabinetami)
- koordynacja akcji marketingowych i dystrybucji bezadresowej
- zamawianie materiałów marketingowych i zarządzanie nimi
- opieka nad firmowym profilem Google
- współpraca z agencjami zewnętrznymi

Wymagania

- jesteś studentem lub absolwentem kierunków związanych z marketingiem, zarządzaniem, komunikacją i chcesz rozwijać się w tym kierunku :)
- umiesz dobrze organizować swoją pracę
- jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować z ludźmi
- możesz poświęcić na pracę u nas przynajmniej 20 godzin tygodniowo
- dobrze poruszasz się po programach takich jak Excel, PowerPoint
- mile widziana znajomość języka angielskiego - minimum B1

Oferujemy

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia u światowego lidera sprzedaży aparatów słuchowych
- elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb
- przyjazną atmosferę w której panuje dużo uśmiechu, wysoka kultura osobista oraz wsparcie Koleżanek i Kolegów z całego zespołu Amplifon
- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- udział w ciekawych projektach marketingowych
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)