Koordynator Spotkań Biznesowych

JOB INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Poszukujemy energicznych i zorganizowanych studentów do 25 roku życia, gotowych dołączyć do naszego zespołu jako Koordynatorzy Spotkań Biznesowych. Jeśli jesteś studentem i szukasz możliwości rozwoju zawodowego, mamy dla Ciebie interesującą ofertę!

Miejsce pracy: Rzeszów

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00

Zakres obowiązków:

Umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych,
Zarządzanie kalendarzem spotkań,
Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz zespołem sprzedażowym,
Wspieranie działań związanych z organizacją spotkań biznesowych.

Oczekujemy:

Statusu studenta,
Dobrej organizacji pracy,
Komunikatywności i pozytywnego nastawienia,
Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży handlowej,
Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na podany poniżej adres e-mail. Czekamy na Twoją aplikację!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)