Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Inspektor ds. licencjonowania personelu lotniczego

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • permanentna obsługa klientów zewnętrznych,
  • praca powyżej 4 godzin przy monitorze ekranowym.

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:
Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (np. wjazd do budynku, widny, toalety).

Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Informacje dodatkowe: budynek klimatyzowany.

  • Analizuje pod względem formalnym wnioski o wydanie, wymianę świadectwa kwalifikacji i wydanie uprawnień wpisywanych do świadectw kwalifikacji w celu przygotowania projektu decyzji o wydaniu świadectwa kwalifikacji.
  • Uczestniczy w analizie merytorycznej w celu przygotowania projektu decyzji o wydaniu świadectwa kwalifikacji lub uprawnienia.
  • Analizuje pod względem formalnym wnioski o uznanie świadectw kwalifikacji w celu wydania decyzji oraz projektu zaświadczenia o uznaniu.
  • Uczestniczy w analizie merytorycznej wniosków o uznanie świadectw kwalifikacji w celu wydania decyzji oraz projektu zaświadczenia o uznaniu.
  • Uczestniczy w aktualizowaniu istotnych dla funkcjonowania Inspektoratu dokumentów w celu zapewnienia zgodności z międzynarodowymi i krajowymi przepisami prawnymi oraz standaryzacji prowadzonych procesów.
  • Uczestniczy w audytach w podmiotach szkolących do świadectw kwalifikacji.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego powyżej 1 roku w lotnictwie cywilnym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (A2)
  • Ogólna znajomość krajowych przepisów lotniczych w zakresie licencjonowania i wydawania świadectw kwalifikacji personelu lotniczego
  • Ogólna znajomość KPA
  • Kompetencje behawioralne: współpraca, komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, rzetelność, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, orientacja na klienta/interesanta (umiejętności interpersonalne), myślenie analityczne, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • Ważna lub wygasła licencja lub świadectwo kwalifikacji członka personelu lotniczego
  • Znajomość środowiska Microsoft Office

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w prestiżowej instytucji państwowej
  • Dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za wysługę lat (do 20 %)
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „13-tka”)
  • Nagrody uznaniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu medycznego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku pracowników i wypoczynku dzieci pracowników
  • Dofinansowanie kart Multi-Sport
  • Elastyczny czas pracy - rozpoczynanie w godz. 7:00 - 9:00