Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Asystent ds. zaopatrzenia

Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku
  • Gdańsk, pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca administracyjno-biurowa.

Budynek I piętrowy bez windy, nieprzystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, praca na parterze, oświetlenie dzienne i sztuczne, praca siedząca zwykorzystaniem monitora ekranowego powyżej 4 godzin dziennie, wyjazdy służbowe.

  • Dokonuje zakupu sprzętu, narzędzi, materiałów
  • Współpracuje z warsztatem samochodowym MOSG oraz magazynami rzeczowymi SGT w zakresie dostaw materiałów, sprzętu, załadunku i rozładunku
  • Wykonuje wymaganą przepisami dokumentację związaną z zamówieniami, a dotyczącą zakupów i dostaw, w tym wykonuje projekty umów i przedstawia ich do opinii radcy prawnemu
  • Współuczestniczy w sporządzaniu planu rzeczowo - finansowego Sekcji Gospodarki Transportowej
  • Terminowo sporządza obowiązującą sprawozdawczość i inne dokumenty związane z działalnością sekcji
  • Przeprowadza analizy rynku przed udzieleniem zamówienia, w celu wybrania najkorzystniejszej oferty

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zaopatrzenia, powyżej 1,5 roku w administracji
  • Doświadczenie związane z realizacją zaopatrzenia
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Ogólna znajomość przepisów prawo zamówień publicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01 sierpnia 1972 r.)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: średnie kierunkowe, techniczne lub logistyczne
  • doświadczenia zawodowego
  • Wiedza dot. budowy pojazdów, zasad działania poszczególnych podzespołów
  • Doświadczenie w branży części zamiennych samochodowych lub/i mechanika pojazdowa
  • Wnikliwość, skrupulatność, kreatywność oraz nastawienie na współpracę w zespole