Starszy specjalista w Sekcji Budownictwa i Obsługi Nieruchomości Wydziału Techniki i Zaopatrzenia

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim
  • Krosno Odrzańskie, lubuskie pow. krośnieński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30; - budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych; - budynek nie posiada windy; - narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, fax, telefon; - wyjazdy służbowe (teren działania NoOSG).

  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, kierownika budowy lub kierownika robót oraz koordynatora umów o roboty budowlane i usługi, reprezentując inwestora (NoOSG) na budowie w celu sprawowania kontroli zgodności jej realizacji z opisem przedmiotu zamówienia, w tym projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej na rzecz NoOSG;
  • dokonywanie kontroli okresowych zgodnie z ustawą prawo budowlane oraz dokonywanie oględzin obiektów budowlanych w celu oceny ich stanu technicznego, określenie przyczyn powstania wad i sytuacji awaryjnych, oraz projektowanie i proponowanie rozwiązań technicznych mających na celu doprowadzenia obiektu do stanu pożądanego;
  • sporządzanie wyceny robót budowlanych oraz kosztorysów z wykorzystaniem specjalistycznych programów komputerowych oraz fachowej literatury w celu określenia wartości szacunkowej zadań oraz wartości planowanych i realizowanych zadań. W tym celu dokonuje wizji obiektu lub robót, przygotowuje obmiary i kosztorysy, analizuje i dokonuje obliczeń;
  • uczestniczenie w odbiorach robót budowlanych oraz usług w celu sprawdzenia zgodności wykonanego zamówienia z warunkami umowy, w tym z opisem przedmiotu zamówienia;
  • sporządzanie dokumentów będących podstawą do wszczęcia procedur o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, w tym szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, założenia funkcjonalno-użytkowe, programy funkcjonalno-użytkowe w celu wyłonienia wykonawców usług i robót budowlanych;
  • branie udziału w przygotowaniu oraz przeprowadzaniu procedur zamówień publicznych na roboty budowlane oraz usługi, do których nie stosuje się ustawy Prawo Zamówień Publicznych w celu realizacji zadań sekcji;
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami robót budowlanych, usług oraz z jednostkami i komórkami organizacyjnymi Straży Granicznej w celu zachowania ciągłości i prawidłowości realizacji zadań ;
  • udział w pracach komisji przetargowych w celu zgodnego z przepisami wyłonienia wykonawców robót budowlanych lub usług.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe budowlane
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego doświadczenie w pracy o specjalności budowlanej przy realizacji lub nadzorowaniu robót budowlanych.
  • posiadanie uprawnień budowlanych zgodnie z ustawą Prawo Budowlane w jednej z poniższych specjalności : architektonicznej lub konstrukcyjno-budowlanej ;
  • znajomość zagadnień związanych z procesem budowlanym oraz biegła znajomość ustawy Prawo Budowlane;
  • umiejętność obsługi komputera w tym programów wspomagających w zakresie projektowania i wykonawstwa oraz kosztorysowania;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność i systematyczność;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania, kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • „W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy przy realizacji lub nadzorowaniu robót budowlanych
  • uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownicwie;
  • uprawnienia energetyczne G1,G2,G3 w zakresie dozoru, obsługi i konserwacji.

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (jutro)