Operator maszyn

  • Zimna Wódka, opolskie pow. strzelecki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach,
  • Dbałość o jakość wytwarzanych produktów oraz stan obsługiwanych urządzeń,
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej w procesie produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanego doświadczenia)
  • System premiowy i pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń, w tym prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Pracę w przyjaznym zespole oraz możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rozwój osobisty i zawodowy, w tym bezpłatne kurs języka angielskiego

Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)