Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Asystentka biura w Firmie Transportowej

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma transportowa o ustabilizowanej pozycji na rynku, zatrudni asystentkę biura. Szukamy osób dynamicznych, stawiających na rozwój i samodzielnych

0014/04/2024

Obowiązki

  • obsługa administracyjno- biurowa i bieżące koordynowanie obiegu dokumentów w firmie i korespondencji
  • wystawianie faktur, sprawdzanie płatności
  • bieżący kontakt z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi
  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • pomoc w bieżących sprawach biura

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie transportowej na podobnym stanowisku
  • umiejętność i gotowość do szybkiego uczenia się, szybkiego przyswajania informacji

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • praca w stałych godzinach 8 - 16

  • zapraszamy w godzinach 8-16 tel. 512 612 297