HR rekrutacja - praca stacjonarna rzeszów

Optea
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Agencja pracy Ipracujzdalnie.pl specjalizująca się w pozyskiwaniu i zatrudnianiu pracowników z niepełnosprawnościami do pracy zdalnej i stacjonarnej w całej Polsce, poszukuje :

Specjalisty ds. rekrutacji z doświadczeniem min. 1 rok

Miejsce pracy: Rzeszów - praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

- Realizacja procesów rekrutacyjnych według zleceń klientów
- Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na lokalnych portalach pracy
- Aktywne poszukiwanie kandydatów
- Prowadzenie rozmów i wywiadów rekrutacyjnych z kandydatami
- Przedstawianie i dobieranie ofert pracy adekwatnych do kompetencji i oczekiwań kandydatów
- Umawianie rozmów rekrutacyjnych według wytycznych
- Utrzymywanie dobrych relacji z kierownikami/przełożonymi z firm zewnętrznych
- Udział w targach pracy (różne części Polski)
- Obsługa wewnętrznego systemu bazy kandydatów

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w rekrutacji min. 1 rok - mile widziane doświadczenie w branży retail
- Praktyczna znajomość procedur i metod związanych z prowadzeniem rekrutacji
- Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)
- Dyspozycyjność
- Mile widziana znajomość j. angielskiego,
- Komunikatywność,
- Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
· Pracę w miłym i zgranym zespole
· Spotkania integracyjne
· Pracę w godzinach 8:00-16:00 (osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w st. umiarkowanym i znacznym 8:00-15:00)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : lub email : @
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)