Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Pracownik Działu Roślin Domowych

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Dla jednego z naszych Klientów - lidera działającego od ponad 30 lat w branży ogrodniczej - poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Roślin Domowych Miejsce pracy: Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin

Zadania:

  • Obsługa klienta w zakresie doboru roślin,
  • Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie,
  • Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.

Wymagania:

  • Gruntowna wiedza w zakresie znajomości roślin domowych, ich wymagań i zastosowania,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe ogrodnicze,
  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy w systemie 8 godzin dziennie, na dwie zmiany: 9-17/ 12-20 + co drugi weekend.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas, (7000 zł – 7500 zł),
  • Trzynasta pensja,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia,
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  • Dogodna lokalizacja – 100 m od stacji PKP Warszawa Anin.

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)