• Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w BydgoszczyOgłasza nabór na stanowiskoSpecjalista ds. budowlanych

Specjalista ds. budowlanych

Obowiązki

  • inicjowanie, nadzór i koordynacja poprawnego przebiegu procesu projektowego rozwoju Infrastruktury Centrum,
  • przygotowywanie koncepcji programowo-przestrzennych i zlecanie opracowania projektów budowlanych,
  • sporządzanie dokumentacji formalno – prawnej i finansowej dotyczących zadań inwestycyjnych (harmonogramy rzeczowo-finansowe, zestawienia kosztów, wnioski rozliczeniowe, sprawozdania),
  • uzgadnianie z projektantami i wykonawcami zmian w założeniach projektowych dla danej inwestycji na każdym etapie jej realizacji,
  • ustalanie zakresów szczegółowych remontów budowlanych z Działem Technicznym,
  • weryfikacja kosztorysów na realizowane roboty budowlane,
  • ocena projektów budowlanych pod kątem merytorycznym oraz materiałowo-technicznym, przedstawianie wniosków do akceptacji Dyrektora Pionu Logistyki;
  • odbiór kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie wymaganych decyzji wydawanych przez Państwowe Organy Nadzoru Zapobiegawczego;
  • przygotowywanie przedmiotu zamówienia i warunków granicznych do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz przygotowywanie umów na realizację robót budowlanych;
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji realizowanych zadań inwestycyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do uczenia się.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca jednozmianowa

  • Dodatkowe informacje można uzyskać u Dyrektora ds. Logistyki pod numerem telefonu 52 374 32 06.

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)