• Szczecin, zachodniopomorskie

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Szczecińską Energetyką Cieplną, sercem ogrzewania w Szczecinie, które bije nieprzerwanie od 1998 roku. Nasza pasja to dostarczanie ciepła, które jest nie tylko niezbędne w każdym domu, ale także stanowi podstawę dla rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Z dumą prowadzimy 355 km sieci ciepłowniczej, która jest naszym żyłami miasta, przez które przepływa energia niezbędna do życia. Jako część renomowanej grupy E.ON, zatrudniamy 200 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji ciepła systemowego, ale nasza oferta to również eksploatacja sieci ciepłowniczej i konserwacja urządzeń. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszym portfolio znajdziecie także nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i energii elektrycznej. Nasza obecność na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie świadczy o stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale patrzymy w przyszłość z nieustającym zaangażowaniem w innowacje i doskonalenie naszych usług. Choć nie zdradzamy tutaj naszej misji i wartości, które kierują naszą codzienną pracą, możecie być pewni, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu naszym użytkownikom. Zapraszamy do współtworzenia z nami ciepłej historii Szczecina.

Dyrektor Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedażowej Spółki
  • Optymalizacja procesów i standardów sprzedaży
  • Badanie i analiza potencjału rynku oraz potrzeb klientów
  • Wyszukiwanie nowych obszarów działań oraz podejmowanie inicjatyw mających na celu maksymalizację wyników sprzedaży
  • Zarządzanie pracą podległych zespołów, rozwój kompetencji oraz budowanie zaangażowania i efektywności Pracowników
  • Przygotowanie budżetu sprzedaży i nadzór nad jego realizacją
  • Nadzór nad przygotowaniem ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji z klientami, ustalanie warunków współpracy
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych, biznesowych oraz aktywny udział w wydarzeniach branżowych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Budowanie marki firmy oraz marki osobistej swojej jak i podległych Pracowników na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu branży energetycznej, szczególnie rynku ciepła, efektywności energetycznej rozwiązań z obszaru odnawialnych źródeł energii
  • Min. 3 – letnie doświadczenie menadżerskie w sprzedaży w branży energetycznej
  • Ugruntowane kompetencje menadżerskie jak i osobiste
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość w adaptowaniu się do zmian i nadawania im szerszego kontekstu w odniesieniu do strategii firmy i rynku
  • Odwaga w działaniu, nastawienie na partnerstwo i systematyczny rozwój własny jak i rozwój Ludzi w celu zapewnienia wyników biznesowych obecnych jak i przyszłych

To oferujemy

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej
  • Sprawdzone know-how pozwalające uzyskać wysokie wyniki sprzedażowe
  • Partnerstwo, poczucie sensu i zgrany zespół
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i rozwoju
  • Pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, elastyczny czas pracy, wczasy pod gruszą, pakiet świadczeń socjalnych)

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)