Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników, zleceniobiorców.
  • sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz dokonywanie potrąceń zgodnie z przepisami
  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,PIT,PPK
  • sporządzanie obowiązujących deklaracji, sprawozdań dla potrzeb ZUS, US, GUS, PFRON
  • monitorowanie terminowości badań lekarskich oraz współpraca z obszarem BHP
  • obsługa programu Płatnik
  • przygotowywanie zestawień i raportów na wewnętrzne potrzeby Pracodawcy
  • bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe (minimum 3 lata) na takim samym lub podobnym stanowisku umożliwiające samodzielne realizowanie opisanego zakresu obowiązków w firmie zatrudniającej co najmniej 50 pracowników
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik
  • dobra organizacja pracy, dobry poziom komunikacji interpersonalnej, zaangażowanie i terminowość w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia tematyczne i rozwojowe
  • Bogaty pakiet ZFŚS (dofinansowanie do przedszkoli/żłobków, bony okolicznościowe, imprezy integracyjne etc.)

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)