Jobzone Norge AS

SPAWACZ MIG/TIG firma produkcyjna

  • Puck, pomorskie pow. pucki

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma JOBZONE NORGE AS jest w Norwegii liderem w sektorze usług personalnych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań osób poszukujących pracy i pragnących rozwijać swoją karierę zawodową. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o norweskie przepisy prawa pracy oraz wszelką pomoc w procesach adaptacyjnych na terenie Norwegii.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: Norwegia - GJØVIK, HAMAR , LILLEHAMMER
  • spawanie drzwi przeciwpożarowych i antywłamaniowych
  • spawanie profili ze stali i stali nierdzewnej
  • praca zmianowa, firma produkcyjna

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • doświadczenie w zawodzie min 3 lata
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • czytanie rysunku technicznego
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 220 nok/h + dodatki zmianowe
  • Umowa z norweskim pracodawcą
  • Wszystkie świadczenia zgodnie z prawem norweskim
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Opieka koordynatora przez cały okres trwania projektu

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)