• Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik służby pięter

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja i nadzór pracy personelu sprzątającego
  • Kontrola i optymalizacja wykorzystania środków czystości i materiałów eksploatacyjnych
  • Monitorowanie współpracy z pralnią hotelową i innymi kontrahentami współpracującymi ze Służbą Pięter

Nasze wymagania

- Minimum rok doświadczenia na stanowisku Inspektora lub Kierownika Służby Pięter

- Znajomość przepisów i standardów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy

- Znajomość języka polskiego w stopniu minimum komunikatywnym

- Mile widziana znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego oraz angielskiego

- Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem, motywowania pracowników oraz rozwiązywania konfliktów

- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków

- Komunikatywność, dobra organizacja pracy, wysoki poziom kultury osobistej

- Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami hotelowymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość przeszkolenia i rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę, zlecenie lub B2B – Ty wybierasz!
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • System premiowy
  • Pracownicze rabaty na usługi noclegowe i gastronomiczne we wszystkich obiektach Grupy Arche

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)