• Łódź, łódzkie

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

Kelner/Kelnerka

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień i obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji
  • przygotowywanie restauracji pod bieżące wydarzenia
  • dbałość o utrzymywanie porządku
  • dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku (a'la carte)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność
  • punktualność i sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • entuzjazm w codziennej pracy, zaangażowanie i pozytywna energia

To oferujemy

  • wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • zniżki na pobyty w hotelach naszej sieci dla pracowników
  • możliwość realizacji ambicji, a także rozwój i szansę na awans
  • rodzinną atmosferę, dzięki której tworzymy zgrany Zespół
  • pyszne lunche i aromatyczną kawę :)

  • Poszukujemy miłej i otwartej osoby która uzupełni zmianę popołudniową 14-22

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)