Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

Specjalista ds. energetycznych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w BydgoszczyOgłasza nabór na stanowiskoSpecjalista ds. energetycznych

Obowiązki

Wymagania

  • inicjowanie, nadzór i koordynacja poprawnego przebiegu procesu projektowego rozwoju infrastruktury technicznej w dziedzinie elektroenergetycznej Centrum,
  • zlecanie i nadzór nad opracowywaniem projektów branży elektrycznej,
  • uzgadnianie z projektantami i wykonawcami zmian w założeniach projektowych dla danej inwestycji na każdym etapie jej realizacji,
  • dokonywanie odbioru kompletnej dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektroenergetycznych w zakresie wymaganych decyzji wydawanych przez Państwowe Organy Nadzoru Zapobiegawczego,
  • dokonywanie weryfikacji kosztorysów na realizowane prace instalacyjne, elektroenergetyczne,
  • dokonywanie oceny projektów branży elektrycznej pod kątem merytorycznym oraz materiałowo-technicznym, przedstawianie wniosków do akceptacji Dyrektora Pionu Logistyki,
  • ustalanie zakresów szczegółowych robót w zakresie sieci i instalacji elektroenergetycznych z Działem Technicznym,
  • nadzór nad wykonywaniem remontów, napraw infrastruktury i urządzeń elektroenergetycznych w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami oraz wymogami określonymi w dokumentacji techniczno–ruchowej,
  • sporządzanie dokumentacji formalno – prawnej i finansowej wymaganej umowami z instytucjami zewnętrznymi (harmonogramy rzeczowo-finansowe, zestawienia kosztów)
  • przygotowywanie przedmiotu zamówienia i warunków granicznych do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz przygotowywanie umów na realizację prac instalacyjnych,
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji realizowanych zadań inwestycyjnych w powyższym zakresie.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę jednozmianową.

  • Dodatkowe informacje można uzyskać u Dyrektora ds. Logistyki pod numerem telefonu 52 374 32 06.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)