Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Inspektor wojewódzki ds. budownictwa ochronnego

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca biurowa, praca w siedzibie urzędu, praca poza siedzibą urzędu - w terenie, wyjazdy służbowe (krajowe lub zagraniczne), praca wymagająca dyspozycyjności, praca na pierwszym piętrze, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin, pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami, brak oznaczeń dla osób niewidomych, brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym.

  • Prowadzi ewidencję obiektów przeznaczonych do zbiorowej ochrony ludności na terenie województwa mazowieckiego;
  • Nadzoruje prowadzenie przeglądów obiektów przeznaczonych do zbiorowej ochrony ludności na terenie województwa mazowieckiego;
  • Nadzoruje proces tworzenia nowych miejsc schronienia oraz przywracania sprawności technicznej istniejących;
  • Prowadzi sprawy w zakresie działalności popularyzatorskiej dotyczącej ochrony ludności i powszechnej samoobrony oraz współpracuje z organizacjami pozarządowymi w tym zakresie;
  • Dokonuje ocen i prowadzi analizy w zakresie powierzonych spraw oraz realizuje sprawozdawczość z ich wykonywania.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Znajomość ustaw: Prawo budowlane; o obronie ojczyzny; o zarządzaniu kryzysowym; Kodeks Postępowanai Administracyjnego;
  • Znajomość ustaw: o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie
  • Znajomość zarządzenia w sprawie wytycznych w zakresie przestrzegania zasad służby cywilnej oraz zasad etyki korpusu służby cywilnej
  • Umiejętność: obsługi komputera (pakiet MS Office); analitycznego myślenia; skutecznej komunikacji.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe na kierunku budownictwo
  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Korzystną ofertę dodatkowej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Dodatek stażowy
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy