Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Myszkowie
  • Myszków, śląskie pow. myszkowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Wyjazdy w teren do nadzorowanych podmiotów,kontakt ze zwierzętami i materiałem zakaźnym .Praca w biurze:obsługa komputera z drukarką,skanera,urządzeń pomiarowych.Możliwe nietypowe godziny pracy lub dyżury w sytuacjach kryzysowych,wymagających działań IW.Wyjazdy służbowe na szkolenia,konferencje.Stres związny z przeprowadzaniem kontroli ,z kontaktem z klientem.Praca jest świadczona w budynku PIW(bez windy), nieprzystosowanym do poruszania się osób z niepełnosprawnością -bariery architektoniczne.

  • przeprowadzenie kontroli w nadzorowanych podmiotach w aspekcie dobrostanu. ochrony zdrowia zwierząt
  • prowadzenie postepowań administracyjnych
  • przygotowywanie decyzji administracyjnych
  • prowadzenie sprawozdawczości, rejestrów i innej dokumentacji
  • wystawianie świadectw zdrowia
  • obsługa systemów informatycznych TRACES,VETLINK
  • prowadzenie spraw z zakresu monitorowania i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt oraz chorób odzwierzęcych
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Powiatowego Lekarza Weterynarii

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe lekarz weterynarii
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie bezpieczeństwa żywności, postępowania administracyjnego, służby cywilnej
  • oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników