• Gdańsk, pomorskie

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, zawodowe, doświadczenie min. 1 rok na danym lub podobnym stanowisku, doświadczenie w pracach ślusarskich/mechanicznych, odpowiedzialność oraz pracowitość, chęć rozwoju, szybka adaptacja do nowych warunków pracy, umiejętność współpracy. Mile widziane: uprawnienia spawalnicze, uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na suwnice i żurawie sterowane z poziomu 0.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce, czas pracy (zmianowy równoważny, okres rozliczeniowy 3- miesięczny). Proste zasady wynagradzania (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna). Szeroki pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, kolonie, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie i obozy dla dzieci i inne). Bilety pracownicze oraz dla członków rodziny. Możliwość skorzystania z sekcji sportowych ( np. piłka nożna, sekcja rowerowa). Dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do Planów Kapitałowych.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)