kierownik w wojskowej pracowni psychologicznej

  • Białystok, podlaskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE:
    wykształcenie: wyższe psychologiczne (posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych);
    staż pracy: minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierownik psycholog;
    znajomość metod pracy;
    umiejętność pracy na komputerze - dobra znajomość pakietu Office;
    umiejętność pracy w zespole;
    posiadanie obywatelstwa polskiego;
    korzystanie z pełni praw publicznych,
    nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów
    DODATKOWE (PREFEROWANE):
    wykształcenie: studia podyplomowe z psychologii transportu (potwierdzone wpisem do rejestru Urzędu Marszałkowskiego);
    posiadanie uprawnień do badania na broń (wpis do rejestru komendanta wojewódzkiego Policji).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: podstawa+5% premia,+dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)