• Wrocław, dolnośląskie

Logistyk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
  • Języki: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany,angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook),customer experience saysfakcja i utrzymanie klienta,szkolenie planowanie marketingowe, dystrybucja i logistyka
  • Inne wymagania: Wykształcenie pomaturalne/policealne, staż pracy 2 lata, customer experience saysfakcja i utrzymanie klienta, szkolenie planowanie marketingowe, dystrybucja i logistyka, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook), język francuski B1 w mowie i piśmie, język angielski B2 w mowie i piśmie do kontaktu z kontrahentami i współpracownikami.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30,5 do 30,5 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)